| GrizzlyTime a întrebat:

Hei, ma numesc Arthur si am un ciobanesc caucazian in varsta de 2 ani, nu a fost dresat de mic si as dori sa incep un dresaj mai intarziat. De cand a ajuns la maturitate a fost lasat in tarcul lui sa isi faca de cap.

Vreau doar sa il dresez incat sa ma asculte cand ii spun ce sa faca, niste idei?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-l la cineva care se ocupa cu asta. O sa iti fie extrem, extrem de greu sau imposibil sa il mai dresezi daca 2 ani i-ai permis sa faca ce vrea.