| RainbowFade a întrebat:

ieri am primit un catzelusi,dar nu mananca nimic,l-am dus la veterinar si a spus ca nu are nimic,i-am dat bobite,carne,paine cu carne, supa, legume cu carne...etc, nu stiu ce sa-i mai dau.Ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| Pattrices a răspuns:

Încearcă sa-i dai voie sa stea in gradina unde este iarba, el daca intr-adevar are ceva cu stomacul va minca iarba

5 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Poate e prea mic si n-a invatat sa manance.

| DenissaRoxana a răspuns:

La 5 ani este prea mare ca sa schimbe stapanul. O sa ii ia timp sa se obisnuiasca, apoi o sa manance,
Joaca-te cu el, plimba-l etc.

| RainbowFade explică:

Multumesc pentru sfat!

| RainbowFade explică:

Nu e prea mic, are 5 ani.

| Pattrices a răspuns:

Cred ca e problema in schimbarea stapinului, incearca sa petreci mult timp cu el, poate te va îndrăgi.