| ɴιcoleтα a întrebat:

Salut.
Am primit acum 3 zile o catea. I-am dat mancare de caini, apa, lapte cu paine, supa, carne, oase si nu vrea sa manance.
Daca cumva locuiti in Sibiu si stiti vreun veterinar unde as putea sa o duc pentru o consultatie.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| T7uk a răspuns:

Eu iti zic sa ii lasi ceva de mancare in castron pana maine pe la pranz si daca nu mananca o duci apoi la veterinar. Poate o fi satula.
Uite aici o lista cu cabinetele veterinare din Sibiu http://www.ciobanescgerman.net/cabinete.php?id_loc=63

3 răspunsuri:
| Melymonade a răspuns:

Lapte cu pâine? Supă? :O
Unui câine ii dai numai mâncarea lui, si oase din când in când. Tatăl meu este veterinar și am doi câini.

Răspuns utilizator avertizat
| Juliet10 a răspuns:

Sper sa nu aiba parvoviroza sad