| LostInSoul a întrebat:

Ieri catelusul meu de 2 luni a sarit din pat, in momentul cand a aterizat jos a schelalait, nemiscand labuta stanga din fata, dupa care a inceput sa schiopateze. L-am dus la veterinar si mi-a zis ca o sa-i treaca, dar acum nici nu merge mult si se pune jos. Ce sa fac, ii va trece?

Răspuns Câştigător
| Anna121 a răspuns:

Si catelul meu a patit ceva asemanator, s-a lovit la picior, l-am dus la veterinar, i-a facut vreo 3 injectii iar acum se simte bine.

3 răspunsuri:
| smartlollipop a răspuns:

Daca starea lui nu se amelioreaza, du-l din nou la veterinar, sa nu fie vreun os rupt sau fisurat. Desi nu cred ca se poate sa fie atat de rau pentru ca doar a sarit din pat. Are nevoie de odihna.

| Psycho777 a răspuns:

Nu vreau sa te sperii dar daca continua asa trebuie amputat labuta stanga, daca nu, leziunea se va extinde spre partea abdominala a cainelui si va muri.

| Ilehuhu12 a răspuns:

Stai calm/a. Fii atent/a sa nu mai pateasca ceva. Si ai încredere in veterinarlaughing