| ganduri a întrebat:

am o problema. am un amstaf de 6 saptamani si astazi se juca in pat linistit numai dintr.o data a sarit jos si a ramas acolo, nu mai poate merge, nu poate sta pe labuta dreapta din fata. am observat ca a inceput sa se umfle.si am pus gheata. nu am cum sa merg acum la medicul veterinar pentru ca e seara. niste pareri? ce as puta sa ii fac? sad

1 răspuns:
| Roxy5199 a răspuns:

Bandajeaza-i laba(pansament'fasa, etc.) pana maine cand il duci la medic