| Cuky a întrebat:

Imi spuneti si mie de la ce varsta se poate imperechea o catelusa Yorkshire? Voi vrea sa o dau sa faca pui o data.Dau funda...

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Hei. e catelusa aceea care nu iti dadea pace la brad, nu? Cum te-ai descurcat?
In legatura cu varsta, cam un anbig grin

| Cuky explică (pentru LolaLollita):

Ehh...avea ea mici tentatii sa guste putin ramurile bradului, dar a scapat in viatalaughing

| LolaLollita a răspuns (pentru Cuky):

Ma bucurbig grin

| Cuky explică (pentru LolaLollita):

Tu ai vreun animal?

| LolaLollita a răspuns (pentru Cuky):

Bineinteles, am o catelusa happy bichon

| Cuky explică (pentru LolaLollita):

Sa-ti traiasca! Cum o cheama?

| Bizzle a răspuns (pentru LolaLollita):

Noo nu de la 1 an laughing 2 ani jumatate e si micutsa e si femela nu Mascul laughing Si nu abuza dea ea 1 imperechere pe anwinking

| LolaLollita a răspuns (pentru Cuky):

Multumesc, iti raspund pe privat.

| LolaLollita a răspuns (pentru Bizzle):

Daca astepti atat de mult (2 ani jumatate) se poate umaniza prea tare si apoi nu va mai sta happy

| Bizzle a răspuns (pentru LolaLollita):

La tine laughing straight face Intreaba orice veterinarwinking dar daca vrei sa risti nai decat si abuzeaza de catsea BFTwinking!

| LolaLollita a răspuns (pentru Bizzle):

Veterinarul mi-a zis sa nu astept atat de multhappy

| Cuky explică (pentru Bizzle):

Acum am aflat, citind de pe net, ca trebuie de la un an-un an jumate.straight face

| Cuky explică (pentru Cuky):

Si am intrebat si eu.

| Cuky explică (pentru Bizzle):

Adica? Am zis ca o dau o singura data si dupa aceea o castrez.

14 răspunsuri:
| Cherilyn a răspuns:

Dupa 7-8 luni ar fi ideal. happy