| JustForYa a întrebat:

Buna intrebarea mea este:

e greu sa ti un caine intr-un apartament cu 2 camere?

e costisitor?

miroase urat?

zgarie parchetul?

de cate ori trebuie scos afara?

de cate ori ii faci baie pe saptamana?

am auzit ca bichonilor nu le pica parul deci este ok

as vrea sa-mi iau un bichon rog sa raspunda doar oameni care tin caini in casa

Mutumesc Anticipat happy

Răspuns Câştigător
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Super..Eu am un bichonel :X! Este destul de ok sa ai un bichon intr-un apartament cu 2 camere..La inceput e greu:nu doarme noaptea, face pe unde se gaseste chestii de genul.Dar in cateva saptamani se descurca singuri si sunt educati (bineinteles daca tu il educi). Trebuie scos afara de 2-3 ori pe zi depinde cum ai timp, nu zgarie parchetul, e de ajuns sa le faci baie o data pe luna si nu nu le cade parul. Sunt cuminti ei in general.Mult succes :* dai fundita?

| JustForYa explică (pentru SexyGirlSweet1998):

Cat de costisitor e? dau funda

| SexyGirlSweet1998 a răspuns (pentru JustForYa):

Nu prea e.happy