| XploR_2442 a întrebat:

mi-am luat azi o papagalita de aceeasi ani ca si papagalul, un an cam asa... si azi am venit de la constanta si am lasat papagalul singur 3 zile, acum(azi) cand m-am intors i-am pus si papagalita pe cusca(nu in) si papagalul si cu ea se ciocnea in cocuri, dupa i-am pus pe aman2 in cusca si a inceput baitul sa sara pe ea, e normal? Cum ii pot imperechea, si spun ca papgalul(baiatul) nu a mai vazut niciodata aceast apapgalaita caci chiar azi am cumparator!

3 răspunsuri:
| Mentaaaaa a răspuns:

Asa se imperecheaza papagalii :)) uite si aici : http://i40.tinypic.com/dm79md.jpg

| XploR_2442 explică:

Aia nu-s perusi sad