| MariaLove90 a întrebat:

mi-am luat azi un fullcap Monster de la o prietena, e folosita si e un pic murdara. Pot sa il bag in masina de spalat, sau ar fi mai bine sa il spal cu mana? Cum credeti ca e mai bine? Un raspuns sincer.

Răspuns Câştigător
| TheTelemea a răspuns:

Cu mana, cu mana e mai bine. Cu mana e totul bine, nu strici nimic.

2 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

Poti sa traduci ce-i ala?

| RomanianAviationAcademy96 a răspuns:

Buna si tie! Il poti baga cu incredere la masina de spalat, dar pe un program cat mai scurt. Sper ca te-am ajutat. O seara buna! happy