| anonim_4396 a întrebat:

Motanul meu are o problema.Ii curge cateodata apa din nas insa numai pe o nara,nu e mucus,e apa, respiratia e accelerata.
Nu stiu ce fel de raceala e si ce problema are.

Răspuns Câştigător
| askmequestions a răspuns:

Hei! Pisica mea a avut aceeasi problema.Da, este o raceala, dar nu este nimic grav.Recomand o vizita la veterinar. Sper ca ti-am fost de ajutor.P.S: FUNDA?

1 răspuns:
| Xaya a răspuns:

Exista foarte multe boli care au simptomul asta, incluzand si raceala. Eu iti recomand sa ii verifici temperatura si sa o urmaresti sa nu apara alte simptome. Mai bine o duci la vet sa nu aiba vreo rinita ca aia e grava rau!