| anonim_4396 a întrebat:

Buna, TPU!
Mi-a scazut febra este normala acum.
Am o alta problema in schimb tot de la raceala, si anume stranut nu am reusit sa scap de asta.
Imi curge nasul si am sangerari in mucus.
Ce as putea face in aceasta situatie?
Multumesc frumos!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

NImic! Trebuie doar sa ai rabdare ca raceala sa-si faca curusul ei nromal si sa te vindeci.
Stai in casa la caldura, beau multe lichide, mananca sanatos si dromi mult, ca s ate refaci.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| creator0509 a răspuns:

Ati putea sa nu va mai dati cu usa in fata