| MihaiAndi109 a întrebat:

Buna ziua TPU. Acum 2-3 luni mi-a apărut o umflatura după urechea stângă. Este destul de tare și cred că ar fi osul. Nu mă deranjează acest lucru, problema asta. Cam de o luna am in gat o senzație de mucus. S-ar putea că sa fie chiar mucus dar nu știu cum să îl elimin. Am incercat cu pastile de răceală dar nu funcționează. Și câteodată mi se înfundă o nara și strănut (m-am gândit că sunt alergic la ceva). Știe cineva ce ar putea fi și cum aș putea scăpa de mucus?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la medic

| Usgs a răspuns:

Du-te la medic