| anonim_4396 a întrebat:

Buna pisica mea a nascut 7 pisoi si sunt mici iar azi dimineata pisica mea la dus intr-un loc intunecat iar apoi l-am luat acum il ia si vrea sal duca acolo si nu poate ca am inchis locu acum el miauna si ea tot si toot incearca sal duca eu nu stiu ce sa fac si vrea sa il lase acolo singur

Răspuns Câştigător
| mudokins78 a răspuns:

Nu îi lasă "singuri", aşa procedează un animal.
Îşi ţine puii feriţi de pericole undeva (în cazul tău la intuneric în coltul ăla)
Lasă deschis acolo, să îşi ducă puii acolo, şi urmăreşte să vezi ce se întâmplă.
O să î-mi dai dreptate!
Îi lasă singuri pe moment să se hrănească pentru a produce lapte.
Funda?

4 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Cand o sa faci tu copii o sa vin eu sa ti-i pun unde vreau eu nu unde crezi tu ca e bine pentru ei.

| mudokins78 a răspuns:

Vreau funda că nu mai am aer!

| Alex0000000000 a răspuns:

Pisica ta simte ca in acel loc poate sa isi creasca puii fara niciun pericol! Asa face orice animal...este foarte normal! Cel mai bine lasa-i sa ii duca acolo! Fundă?

| anonim_4396 explică (pentru Alex0000000000):

Doar un pui si duce si il lasa singur acum vreo 2 minute il lasa afara singur si s-a dus sa se culce