| ancuta286 a întrebat:

Buna!
Pisica mea are ceva...are problema asta de mult. Are un tors dubios, gâtuit cumva. Nu ca m-ar deranja asta.
Nu e tot timpul. Dar cand se intampla imediat o apuca si o tuse.
Am dus-o la veterinar sa ii faca un consult si a zis ca el nu aude nimic.
Deci mda. Ati patit ceva asemanator? Aveti recomandari?

Răspuns Câştigător
| Zorn a răspuns:

In cazurile obisnuite, e un ghem de par pe care il va elimina singura. Totusi, daca pisica ta se simte rau, adica nu mananca, slabeste, tuseste tot mai des si mai pronuntat, pare ca are dificultati respiratorii, are febra, iti recomand sa o duci la veterinar, pentru o verificare de specialitate (nu doar consult), ca sa nu fie mai grav. Dar, totusi, tinand cont de faptul ca veterinarul nu a auzit nimic neobisnuit la consult, se prea poate sa fie cum spun eu, adica doar un ghem de par, care sa se formeze din timp in timp si atunci logic ca nu se va auzi mereu.

3 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Băi! Să-mi trag una!
Mai sunt Pisi în ziua de azi care "știe să toarce"?

| gabicoo a răspuns (pentru gabicoo):

Du-o la ginecolog!
laughing
E tare dubioasă treaba asta!
laughing

| Tian44 a răspuns:

Du-o la alt veterinar big grin fa-i analize