| 3ery66 a întrebat:

Buna, pisica mea se comporta foarte ciudat, mieuna cand vreau sa o iau si sa ma joc cu ea sau sa o duc undeva,doarme mereu,mereu cand o iau sau o ating mieuna si cam atat,asa face de azi dimineata,ce sa fac? Oare ce are? Dau funda/coroana, etc, ce e aici ca nu prea ma descurc pe acest site!

Răspuns Câştigător
| movi a răspuns:

Pisica mea daca nu vrea sa fie atinsa miauna sau da cu gherutele. depinde si de personalitate. Daca consideri ca ar putea avea o problema cel mai bine o duci la un veterinar.

| 3ery66 explică (pentru movi):

Am aflat de ce, a fost traumatizata de un câine astăzi!

1 răspuns: