| ஐஐ a întrebat:

Hei, mai intai sarbatori fericite :X!
Vreau sa va spun ca motanul meu de azi-dimineata se comporta putin ciudat. Vreau sa spun ca este putin murdar are ceva acolo si miroase foarte urat sad si de la distanta se simte putin si tremura inainte avea chef de viata acum parca doarme mai mereu credeti ca a racit putin? E un motiv sa ma ingrijorez?
Fara jigniri!

Răspuns Câştigător
| Iubareatzãã a răspuns:

...atunci este probabil sa fie si in caldurihappy Dar cel Mai indicat este sa mergi cu el
La veterinar:* Sa va faceti bine!love struck

17 răspunsuri:
| Iubareatzãã a răspuns:

Sarbatori fericite si tie! Motanul meu Facea Asa cand intra in calduri.sad depinde daca al tau e castrat sau nu. Cel Mai bine...mergi cu el la veterinar!happy bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| Iubareatzãã a răspuns (pentru ஐஐ):

Cu placere!:* daca Mai ai nevoie de ajutor, cauta-ma!love struck

| Iubareatzãã a răspuns (pentru ஐஐ):

...atunci este probabil sa fie si in caldurihappy Dar cel Mai indicat este sa mergi cu el
La veterinar:* Sa va faceti bine!love struck

| EverydayImShufflin a răspuns:

Trebuie sa il duci la veterinar! sarbatori fericite si tie :*

| maria4343 a răspuns:

Stiu de ce. Prima oara cred ca a avut nevoie la cutia cu nisip, iar a doua ca poate ca a fost vaccinat de curand.

Răspuns utilizator avertizat
| Iubareatzãã a răspuns (pentru ஐஐ):

Off...nici unul dintre motanii mei nu a fost vaccinatsad dar al meu s-a imbolnavit foarte rau. Si a murit. Dar eu nu am fost cu el la veterinar Asa ca du-te! Dupa s-at putea sa regreti!sad Mai ales. Al meu iesea Afara si Mai statea cu alte pisici.sad tu il lasi Afara?

Răspuns utilizator avertizat
| Iubareatzãã a răspuns (pentru ஐஐ):

Mersi!sad cel Mai bine, du-te la veterinar, Asa Poate ii vei face si vaccinurilehappy din cate stiu nu sunt foarte scumpe...happy Parca se face un vaccin Chiar la
6 luniwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Iubareatzãã a răspuns (pentru ஐஐ):

Da...dar nu ti-l dau aici. Asteapta putin! Ti-l dau imediat prin pmwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Iubareatzãã a răspuns (pentru ஐஐ):

Auzi...trimite-mi tu mesaj cu id tau ca nu pot sa trimit mesaje pentru ca sunt "junior" x(

Răspuns utilizator avertizat
| maria4343 a răspuns (pentru Iubareatzãã):

Uneori. Dar al meu este baiat deci... Poate ca a murit de boala! Imi pare rau. Poate ca daca era vaccinat mai traia.

| Pheonix123456 a răspuns:

Veterinarul te va ajuta happy