| bunny_6472 a întrebat:

porcusorii de guineea cand se nasc sug lapte de la mama sau se duc direct sa rontaie mancare? si daca dupa ce s-a nascut la cateva zile are ceva daca se desparte de mama lui?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://www.gemon.ro/ingrijirea.htm
Pa, pa.

| liviubat a răspuns:

Tu dupa ce te-ai nascut ai sarit direct la cratita cu cirorba de burta si cartofi prajiti sau ai luat tzata in gura?

| MicaViolonista a răspuns:

3 saptamana ei sug de la mama lor si pe la 4-5 zile mananca iarba si fructe! Nu e deloc bine daca ii desparti de mama lor! Asa am patit si eu pentru ca morcryingFunda?