| djingeras a întrebat:

am si eu o intrebare eri am fost la buni si am luat un pisic pentru ca mama lui nu mai are laptic si i am adus acasa.intrebarea mea ar fi cum sal alimentez eu ii dau laptic am citit ca exista si laptic special pentru pisici as vrea sa imi dati idei cum se alimenteaza va reamintesc are doua saptamani

Răspuns Câştigător
| LucianP a răspuns:

Pai,te duci la o farmacie veterinara, si ceri acolo, si ar trebui sa ti dea un biberon si care sa i dai sa suga happy. bafta, si sa ai grija de el

2 răspunsuri:
| aladinbeci a răspuns:

Si eu sunt de parerea userului LucianP. Daca nu gasesti lapte special pentru pisici, cred ca poti incerca si cu lapte din magazin. Oricum, ar fi bine sa discuti cu un medic veterinar si/sau cu un farmacist de la farmacia veterinara.

Sa ai grija de el, avand in vedere ca vine iarna si el este pui mic. Este sensibil la frig si poate raci usor.
Bafta multa!

| raluu12 a răspuns:

Poti sa ii dai lapte de vaca nu neaparat si eu am patit la fel dar avea ochi