| anonim_4396 a întrebat:

ieri mama a adus un caine e mic cat palma mea si nu imi place nul suport adica este dragut e jucaus dar nu prea il suport de ce? pentru ca mama il ia mereu in brate si din vina lui am dat un pisic la care eu am tinut foarte mult si acum mai am 2 si mama nici nu prea le da importanta picisilor de cand a venit chelgistu asta de caine nu il am la inima si punct si cand vine iarna mama vrea sal bae in casa dar pe pisici nu si daca il baga in casa jur ca il bat de se caca pe el. ce sa-i fac mamei sa nul bae in casaangry

3 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Bună! Eu am un pisic şi mama nu mă lasă să iau şi un căţeluş. Eşti aşa norocos/norocoasă.În locul tău aş ţopăii.Pe bune, dacă ar fi să bage şi câinele şi pisicile în casă ar ieşi scandal. Pisicile se refugiază cum pot, câinii săracii nu prea pot... încearcă să-i explici că nu e corect.

| Nono12346 a răspuns (pentru Rockart):

I-am spus dar spune ca el e mic si pisicii sunt mai mari si mai blanosi dar pisici au cam 4 luni ...catelul tremura si i-am adus in casa pe toti 3 si nu sau certatlaughing nici nu se uitalaughing unu la altu

| Rockart a răspuns (pentru Nono12346):

Are dreptate...
Eh, gândeşte-te şi tu că o să crească şi n-o să-l ţină toată viaţa în casă.Iar iarna... 3 luni nu mori. Cădeţi la o înţelegere să stea iarna asta toţi 3 în casă şi gata.