| Adinutzzaa a întrebat:

Bună seara! Am un hamster, azi am observat ca la ochiul stâng are ca o pată albă pe el, e pui. L-am găsit în scara blocului, 2 seri a stat la mine pe preș și mi s-a făcut milă, l-am dus la veterinar și mi-a spus ca este sănătos. Astăzi am observat ochișorul ăla cu o pată albă. Îmi este teamă să nu fi orbit cu ochișorul acela! crying(
Imi puteți spune ce se întâmplă, poate ați întâlnit și voi sau ați pățit la fel cu hamsterii pe care îi aveți! Mulțumesc anticipat!

1 răspuns:
| Dragobeta a răspuns:

Medicul s-a uitat si la ochi? Ma du-l o data. Poate intre timp l-a prins un curent. Sunt foarte sensibili.