| Maiapopa a întrebat:

Am un metis peckinez in varsta de 3 ani si 2 luni, avand o greutate de 5 kg.
In urma cu 2-3 saptamani, am observat niste cojite albe la baza gatului.Crezand ca sunt de la ham, nu le-am acordat importanta.Astazi, cand il pieptanam, in acea zona am vazut cateva pete de diferite marimi de culoare aproape neagra,iar cojitele nu mai erau. M-am uitat si pe restul corpului si sub omoplati este o alta pata, de marime mica, de aceeasi culoare. Mentionez ca este vioi si plin de energie,mananca, iar parul este lucios.Nu a mai avut nicio problema de sanatate.
Va rog frumos sa ma ajutati cu un sfat.Nu pot ajunge acum la medicul veterinar si nu am la cine sa apelez.Multumesc!

1 răspuns:
| Kamelia34 a răspuns:

A facut ceva ciudat in timp? Adica/... A fost mai rau, a inceput sa o i-a razna sau ceva?