| bokorrobert1999 a întrebat:

mi-au aparut de ceva vreme niste cojite pe cap sub par, daca dau cu palma prin par cade ca matreata dar nu suntsigur ce e dau funda pentru cel mai bun raspuns, si cojitele sunt albe!

11 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Am avut şi eu problema asta. Am fost la dermatolog şi mi-a dat un şampon de la Bioderma care chiar e bun. Ar fi okay dac-ai face şi tu o vizită la dermatolog.

Răspuns utilizator avertizat
| Nolkyz a răspuns (pentru SweetThings):

Ăsta este: http://www.webfarm.ro/bioderma-node-ds-anti-recidive-sampon-125-ml.html
http://i.clubafaceri.ro/......9_big.jpeg
Medicul mi-a zis să-l folosesc de 2 ori pe săptămână timp de 5 săptămâni, după care sa iau o pauză. Este tratament. Mai întâi speli părul cu şamponul tău după care îl foloseşti pe ăsta şi îl laşi 5 minute să acţioneze.

Răspuns utilizator avertizat
| Nolkyz a răspuns (pentru SweetThings):

Cu multă plăcere!

| alexalex2001 a răspuns:

Uite nu e motiv de ingrijorare.Cred ca ai coji de matreata de la un sampon sau altceva.Incearca sa te dai cu head & shoulders anti-matreata. Apropo am observat ca te uiti la Wrestling din poza ta.Vizionare placuta la Wrestlemania!

| bokorrobert1999 explică:

Multumesc alex

| alexalex2001 a răspuns (pentru bokorrobert1999):

Nu ai pentru ce!

| alexalex2001 a răspuns (pentru bokorrobert1999):

Tu unde te uiti la wrestlemania? Pe voyo nu merge pe sport.ro nu se da... Faza asta chiar ma irita.

| bokorrobert1999 explică:

Alex pe voyo mi-am facut abonament gratis pentru sapte zile, dar videourile gratis au fost cele care deja sau intamplat ca steaua vs twente, dar te poti uita la rezultate pe youtube

| Diana230 a răspuns:

Eu mi-am schimbat samponul si dupa ceva timp mi-a apart matreata. Dupa 5 zile de la spalare imi cad cojite albe deci cred ca s-ar putea ca si tu sa ai matreata!