| eddyus2 a întrebat:

Buna de cateva nopti nu mai pot dormi bine deoarece aud sunete stranii in casa. Am o presimtire care imi spune ca nu se intampla tocmai ceva normal. Dau cateva exemple: 1 Mami sta la pat de 4 zile nu poate inchide nici un ochi si ii este rau. 2 S-a stricat masina de spalat a fost reparata si a doua zi s-a stricat iar. 3 Cainele meu plange in fiecare seara si este foarte agitat.
4. Sa stricat si masina, dupa ce sa reparat ia picat toba si tot asa...
intr-o seara am auzit cum se trage perdeaua de pe coridor, cainele latra la cineva da nu era nimeni... intra in casa si iesea afara din minut in minut.
Oare este vreun blestem? am mai avut parte de asa ceva cand eram in clasa a V-a. NU SUNT NEBUN! toata lumea din casa a patit cate ceva de genu. Va rog spuneti-mi ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| ExistaMosCraciun a răspuns:

Cheama un preot acasa.

4 răspunsuri:
| OmuVerde a răspuns:

Cheama pe cineva sa stea cu voi (un unchi, o matusa). nu e ok sa stai singur si banuiesc ca mama ta are nevoie de ingrijire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muta-te din casa.SAU cheama un medium.Ar fi bine sa te uiti le A Haunted pe Discovery in fiecare Vineri la ora 10.Acolo se intampla lucruri de genul asta.Mai intai medium apoi preot. A, si nu sfinti casa, asta o sa enerveza spiritul.Intreaba mediumul ce sa faci.PS:Comporta-te frumos cu spiritul, cine stie, poate ca e doar fantoma unui copil care a murit in acea casa si vrea ca mama ta sa moara fiindca el e gelos ca nu are si el familie. Fa o sedinta de spiritism in care sa vorbesti cu spiritul.

| eddyus2 explică:

Pana la urma s-a rezolvat. e putin cam aiurea a fost un blestem facut de cineva?

| Alexxaa a răspuns:

Spune aceste lucruri carte ti se intampla si unui preot happy