| OnlyOlly a întrebat:

Motanul meu in varsta de 7 ani are din nou pietre la rinichi. El nu reuseste sa urineze absolut deloc. Ultima data cand a avut pietre la rinichi mieuna foarte tare dar acum, dupa ce se chinuie sa urineze scoate limba afara, respira si expira foarte repede. Cu greu am reusit sa-i dau o pastila numita Pet Naturals UT Tract Support dar o vomita. I-am mai pus si in mancare un praf numit UrinoVet dar nu s-a schimbat nimic. Mentionez faptul ca se chinuie sa urineze de 2 zile. Va rog din tot sufletul sa ma ajutati! Imi cer scuze daca am gresit categoria

1 răspuns:
| Dodgge a răspuns:

Daca stai si astepti un raspuns aici, este posibil sa moara.Du-te la veterinar, este posibil sa aiba nevoie de perfuzii pentru hidratare.Veterinar.