| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara TPU, Am un catel pichinez cu soricar ceva de talie mica si de cand e mic il tin in lesa pentru ca se da la cainii mari si mie teama sa nul manance laughing doar uneori ii mai dau drumul pe un camp si cand il chem la mine nu vine trebuie sa ma duc eu la el. Problema grava e ca e cam rau maraie lumea nu vrea in brate cand ma joc cu el da sa ma muste e respingator... El este si in calduri de cate ori vede o fata om se duce si se impinge in ea si chesti deala... daca il bat ma musca Am nevoie de un raspuuns urgent pentru ca mie teama sa naiba cv > dau funda happy

1 răspuns:
| CaLyStuu a răspuns:

E bine ca e rau, nu ti-l poate fura cineva. In schimb, daca nu vine, nu iti face griji, daca vede ca pleci, vine dupa tine. In momentul de fata iti dau sfaturi ca si eu am avut vreo 8 caini la rand laughing E bine ca inainte de a pleca de acasa sa iei granule in buzunar, si cand il strigi lasa mana jos cu 2-3 granule, si vine. Dupa treaba si rasplata. Daca mai vrei sfaturi, oprea.razvan13 e skype-ul meu, contacteaza-ma si te ajut cu ce vrei happy