| MeGhosta a întrebat:

(funda`) Am un catel [canish-pichinez] are 3 luni si musca x_x cam cum as putea sa il fac sa nu mai muste? sa fie mai cuminte?big grin

Răspuns Câştigător
| Sorinella20 a răspuns:

De fiecare data cand te musca, da-i bataitza cu ziaru' sau cu un obiect de care ii e frica, de care se sperie. De exemplu, cainelui prietenei mele ii era frica de un maimutoi de plus care canta si de fiecare data cand facea o prostioara, il speria cu usuletul ala. Si a functionatwinking

2 răspunsuri:
| aty91 a răspuns:

Incearca sa-l dresezi.

| aty91 a răspuns:

Incearca sa-l dresezi. Sunt si niste filmulete pe youtube unde arata.