| bravoaistil a întrebat:

Buna seara tuturor am nevoie urgent de niste sfaturi va rog,a fost abandonat la mine in zona un catel f sperios nimeni nu a reusit sa puna mana pe el, in seara asta am incercat sa il prind. la inceput a fost foarte sperios,dar am stat pe capul lui cu lesa cainelui meu i-am dat mancare intr-un final a mancat,am reusit sa pun mana pe el sa il mangai pe cap am incercat sa ii pun lesa in jurul gatului si nu am reusit, si la un moment dat i-am bagat mana in ceafa sa il prind s-a smucit si a fugit maine trebuie sa il prind cum sa fac ca sa nu il traumatizez mai tare? Urgent. Ms

1 răspuns:
| annempx a răspuns:

Incearca sa faci totul cu grijă. Daca e sperios nu te repezi la el, trebuie sa deveniti...Nu stiu..prieteni!