| Lis123344 a întrebat:

Sunt de la tara, am un catelus care sta afara, e micut si bolnav, nu mananca si nu bea nimic, e asa de cateva zile. Geme de parca il doare ceva, ce pot sa-i fac sa-l ajut ca sa-si revina? Va rog ajutati-ma repede

4 răspunsuri:
| wpAbby a răspuns:

Buna. Nu stiu cate sanse ai sa găsești un veterinar la țară, la mine nu exista, dar sigur exista prin apropiere un oraș unde mai mult ca sigur găsești un medic veterinar. Mergi cu el, ii va face un control si va vedea ce are. Am si eu o intrebare. Își poate face nevoile? Ambele nevoi. Si eu am avut un caine care la fel făcea dar avea o tumoare si nu putea să își facă nevoile. sad

| Lis123344 explică (pentru wpAbby):

Da putea sa-si faca nevoile
Deja din pacate o murit micutul

| wpAbby a răspuns (pentru Lis123344):

Offf... Imi pare foarte rau, sper sa iti revii cat mai repede crying

| pHantom1976 a răspuns:

Nu cred ca m-ai ce sa ii faci, eventual sa il duci la un medic veterinar unde iti v-a da diagnosticul.