| angelwithgreeneyes a întrebat:

Buna!

sunt interesata de catelusul asta, tata a zis ca vrea caine mic, si il voi asculta (cred ca e prima oara cand spun asta) :))

daca cainele asta va fi de talie medie, cam cat va creste
sau cam cat de mare va fi

puteti sa-mi spuneti?

funda f MARE

http://www.adoptiicaini.ro/fetita-fulgutasheilla-talie-m edie-2-luni/

Răspuns Câştigător
| claudiu123 a răspuns:

Pacat ca este maidanez talie medie hm... o sa creasca putin, dar nu exageraz ( sa nu te deranjeze daca va fi mai mare decat un chiuaua);)) Sa stii ca nu o sa fie exagerat depinde ce limite are tatal tau ( dat fiind faptul ca este maidanez nu se cunoaste inaltimea exacta la care va ajunge ) http://rasedecaini.com/category/keeshond/ nu o sa depaseasca aceasta inaltime ( maxim cu 5 cm in + ) :) este o inaltime medie ( spun eu ) cred ca e adecvat conditiilor impuse de tatal tau :)
Sper ca ti'am fost de folos

2 răspunsuri:
| tomi10 a răspuns:

Buna pai nu o sa creasca mare, mare dar daca il vei hrani sanatos si cu cateva pastilute sa fi sigur ca nu va face limbrici, viermisori ..va creste.sa te bucuri de el.

| angelwithgreeneyes explică (pentru tomi10):

Cam cati cm, daca stii...hee hee