| 7792adya a întrebat:

sunt voluntar la o asociatie de caini din jud Cluj oras Turda si avem nevoie de persoane dornice sa adopte un prieten necuvantator dispus sa va iubeasca si sa va apere! Cei interesati ii rog sa ma contacteze pe numarul
0740 770 823-Diana sau
0755 562 024-Nina
Cei care sunt iubitori de animale sunt asteptati sa sune si pentru voluntariat!
Doresc seriozitate! va multumesc

3 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Vreau sa adopt un AKITA!

| 7792adya explică (pentru Picasso):

Caini nu sunt de rasa dar sunt frumusei avem poze pe o adresa de facebook daca vre sa te uiti cauta- tosa denisa

| CutcanDragoss a răspuns:

Buna! Foarte frumos! pacat ca nu sunteti din bacau