| adya7792 a întrebat:

Caut prieteni care sunt dispusi sa ne mai si intalnim am 19 ani sunt din jud cluj oras turda si vreau sa cunosc lume noua mai mult fete si baieti da nu pentru o relatie de dragoste doar prietenie caut persoane distractive dornice de comunicare cu varste intre 17 si 19 ani. sunt nerabdatoare sa va cunosc! id meu florea_diana2003

2 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Nu poti cersi o prietenie! asta nu se cere! nu mai zi k iti cauti prieteni! prietenia se castiga! din toti astia cu care o sa te intalnesti, 1 n-o fii langa tine cand te trezesti cu mana intinsa! amici, just amigoshee hee daca ai 19 ani. pentru ce te incurci cu copii mai mici k u? cere si u 18-23thinking super ok thinking bafta

| adya7792 explică:

Nu cersesc prietenie vreau sa cunosc lume noua asta era idee!