| anonimyus a întrebat:

Intreabarea care o adresez acum este pentru cei din orasul Roman. In noul an scolar care va incepe, mi-am propus sa fac voluntariat la o asociatie, nu conteaza ce fel de asociatie este, sau o casa de copii. Stiti vreun loc unde as putea gasi un loc de voluntar? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Bluef4 a răspuns:

Daca te ajuta, sunt destul de multe actiuni in Suceava si avand in vedere ca Roman si Suceava nu sunt la o distanta extraordinara... am incercat sa te ajut desi ma indoiesc ca am facut-olaughing

3 răspunsuri:
| Bluef4 a răspuns:

Aaaa... de ce am castigat?laughing

| Meowyes a răspuns:

In Craiova Ti-ar lua 1 an de zile sa cureti Balta Craiovitei pariu pe ce vreilaughing) ai putea incerca acololaughing

| anonimyus explică:

Hmmmm, e o distanta maricicahee hee oricum multumesc pentru timpul acordat sa imi citesti intrebarea!