| yolo240 a întrebat:

Buna,TPU! Am achizitionat de curand un catel diin rasa Husky, insa nu era nici macar deparazitat.Eu l-am deparazitat intern si i-am facut doua vaccinuri, urmand sa il fac pe al treilea.Medicul veterinar spune ca acesta nu are nevoie de deparazitare externa deoarece nu are purici.(tin sa mentionez ca l-am spalat o data)
Intrebarea mea este, credeti ca parul acestuia ar putea reprezenta un pericol pentru. sanatatea familiei noastre?
Multumesc anticipat de raspuns.

1 răspuns:
| Eu2208 a răspuns:

Nu fiindca eu am un ciobanesc german si este cam acelasi lucru...
Parul de pisica repprezinta un pericol deoarece este un par foarte subtire si mic si ne intra in plamani!sad