| alecsaa21bd a întrebat:

Buna TPU:*. am auzit ca motanii mananca puii pisiciithinking puii au acum 5 zile. daca e adevarat ca ii mananca, cam pana la cate zile ii mananca?straight face. funda; x

1 răspuns:
| 93Anna93 a răspuns:

Ii mananca sau ii omoara cand sunt mici, pentru ca apoi sa se poata imperechea cu mama lor. Depinde! Puii sunt in pericol, cam pana atunci cand incep sa faga calumea.Mama lor ii va apara, dar uneori nu poate sa se bata cu motanul, deci ar fi bine sa stai cu ochii pe pisoi, iar daca auzi pisica miorlaind foarte tare si insitent, du-te la ea, s-ar putea sa faca asa pentru ca puii sunt in pericol.