| mona01 a întrebat:

Am cumapara azi un sampon uscat Batiste brilliant blonde de la Sensiblu si am citit cateva review-uri si am vazut ca lasa o pelicula blonda pe par. Eu fiind satena si nestiind ca se va vedea instetic am incercat sa-l returnez insa femeile de acolo n-au vrut sa-l ia. Voua v-a lasat o pelicula galbena?

1 răspuns:
| WhiteLife a răspuns:

Probabil difera de la o persoană la alta. Poți sa te dai cu el odată de proba înainte să-ți faci baie și dacă chiar rămâne ceva în urma, poți sa dai puțin cu mâna (eventual umezita) ca să îndepărtezi praful acela care rămâne.