| Commandersmellofmoney a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor. Nu stiu ce a patit hamsterul meu dar s-a umflat foarte tare. Ultima data cand i-am dat sa manance, acum cateva ore i-am dat brocoli. Acum cand am ajuns acasa de la scoala l-am trezit, am observat ca doar cam mult timp de cand i-am cumprat cusca can l-am scos din culcus ca sa ma joc cu el inca dormea. L-am lasat sa se dezmeticeasca vreo 5 minute si era la fel de adormit.Acum dupa vreo ora este la fel este. Merge dea busilea tine ochii aproape inchisi. Oare pentru ca nu sa odihnit sau pentru ca de obicei ultima da cand era activ alerga mult timp pe roata? PLEASE HELP!

9 răspunsuri:
| lola_5690 a răspuns:

Veterinar. E singura solutie daca vrei sa mai ramana printre noi. :/

| aladinbeci a răspuns:

Si eu sunt de parere sa intrebi repede un medic veterinar. Sper ca hamsterul tau sa se faca bine.

| biwltyad a răspuns:

Nu stiu ce sa zic... cel mai sigur ar fi sa-l duci la veterinar...

| MrAnonymus a răspuns:

La veterinar cu el altceva nimic.

| Letty18 a răspuns:

Si eu am avut hamster si mi s-a umflat si a murit...ai grija ce ii dai sa pape....si joaca-te cu el mai mult.

| bya97 a răspuns:

Ar trebui sa il duci la veterinar nu e normal ce i se intampla probabil a mancat cv ce nu trebuia

| vlad255 a răspuns:

Dul la doctor poate fi grav.

| Commandersmellofmoney explică:

Am uitat sa mentioneze ca este pui il am de pe vreo 8 decembrie atunci avea o luna

| uxiruxi a răspuns:

Poate este speriat.Lasa-l singur o zi si tot o zi nu te mai juca cu el. Daca nu isi revine du-l la veterinar.