| Ho1 a întrebat:

Problemaaaaaaaaaa!
Hamsterul meu astazi cand dormea a inceput sa tremure,apoi am deschis cusca si am vrut sa fac un zgomot ca sa se scoale,dar ea nici nu lua in seama,apoi mai inainte sa varat sub roata si eu repede am sculat-o, am crezut ca a murit, si acum inca odata sa varat sub roata si de ce oare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este bolnav. Cel mai probabil a racit de la curent/aer conditionat. Stiu ca este cald dar animalele sint foarte sensibile la asa ceva. Daca ai un medic veterinar, mergi azi la el.

3 răspunsuri:
| RosuCosmin a răspuns:

Vreamea imperecheriwinking (Glumahappy
Mai bine te duci la un veterinar!
Funda?

| SpatariuMihaela a răspuns:

Pai probabil il trage curentul.Ai aer conditionat sau ventilator? daca nu probabil e vreo crapatura sau ceva.Mai bine consulta veterinarul

| Ho1 explică (pentru SpatariuMihaela):

Nu-nu-nu!
doar i-a fost cald (si nu am conditioner sa ventelator -langa ea)
Thanks!