| Aramyx a întrebat:

Vreau sa ma apuc din vara de un sport si nu stiu ce sa aleg intre dans ( street dance) sau inot.
Deci: dans sau inot?

5 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Eu îți sugerez înotul.
O seară bună!

| TelefonLg a răspuns:

Clar inot te dezvolta mult mai bine decat dansul

| DJBlade69 a răspuns:

Daca vrei sa-ti dezvolti corpul alege inotul, daca nu asta te intereseaza pe tine atunci alege dansul pentru ca e fain.

| bookute a răspuns:

Inot evident.Insa incearca sa il combini si cu altceva, adica o zi inot, o zi alt sport.Bafta

| OvidiuOancea a răspuns:

Eu zic inot. Arzi o groaza de calorii si ti se tonifiaza tot corpul. In plus vara, apa, ce poate fi mai bun de atat.

Dar ai rgija, daca ai ochi mai sensibili foloseste niste ochelari de inot, clorul din piscine uneori pisca. Eu am ochelari TYR ca astia de aici http://www.hypersport.ro/aqua---inot/ochelari-si-accesorii-inot/