| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare: Cainii pot simti/vedea spiritele/fantomele? Azi cainele prietenei mele facea foarte urat in fata blocului unde a murit bunica mea acum 2 luni. Incerca sa fuga si se uita in spate de parca era urmarit de cineva, si de exemplu daca statea jos, se uita peste tot in jur. asa brusc.
Aveti idee ce s-a intamplat? Nu are cum sa turbeze, e perfect sanatos si are 9 luni! Ofer FUNDA. happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Animalele au simturile mult mai dezvoltate, de exemplu, pisica unei rude o astepta la usa, chiar daca ea statea la etajul 6, si de abia era in fata blocului.
Si cainii,de pe la tara daca stii,daca vrei sa scapi de ei,si ii duci la nu stiu cati km, vin inapoilaughing
Cainele tau a luat o razna, pentru ca simtea ceva in aer, nu ca erau fantome.
Stay chill! laughing
Nu te apuca sa citesti chestii de pe net, ca nu dau bine la capusor.
O zi buna!

| Kashhe a răspuns:

Nu există fantome.