| SweetyLovVe28 a întrebat:

Am o intrebare cam ciudata. happy Maine e ziua catelusei mele ( face un 1 an (^) ) si as-i vrea sa organizez o petrecere in cinstea ei happy doar ca am o problema nu stiu cum sa fac si ce trebuie sa fac. Aveti idei? A da, si sa nu uitam de cadou, ce cadou ar trebui sa ii fac? Funda! happy

Răspuns Câştigător
| Adrian0102 a răspuns:

Cam ciudata intrebarea dar totusi imi dau si eu cu parerea.
Pai nu stiu ce sa zic daca mai ai prieteni/prietene care au si ei caini invitai la tine.Organizeaza o masa festiva pentru voi iar pentru catei punele si lor ceva mai bun de mancare.
Sau iesi cu catelul in parc la o plimbare nu stiu.
Si cadou ce sa zic iai ceva:o hainuta, mingiuta, mancare, zgarda, lesa etc.big grin

4 răspunsuri:
| Lisa01 a răspuns:

Ciudata intrebarelaughing cum mai suntem noi romaniilaughing sa avem mereu motiv de petrecere.Eu zic ca nu are rost cheltuiala.In timpul ala mai bine ii cumprei catelusei ceva mancare mai speciala sau ceva jucarioare de care sa se bucure.Bafta.

| denyemy a răspuns:

Fara cuvinte straight face
Idee de cadou, o zgarda antipureci!

| Kidda1234 a răspuns:

Îi poți cumpăra o haină. laughing

| SweetyLovVe28 explică (pentru Kidda1234):

I-am cumparat deja 2 si nu ii plac straight face