| manuelaaa a întrebat:

incurand este ziua mea, si as vrea sa organizez o petrecere cu tema,, vintage" sau,, retro". Aveti idei cum as putea sa fac asta? Decoratii si alte chestii de genul? Multumesc mult, funditahappy

Răspuns Câştigător
| joane a răspuns:

Pai ai nevoie de chestii mai vechi adica pe tema ventege ar trebui sa se poarte rochii mai bufante si lungihappy mie imi plk timpurule aleabig grin:* parul era mai lung si prins cochet (erau faine ale cu parul cret )laughing la gat se poarte lantisoare care se deschideau si se punea o poza (de ex dc nu ai ceva de genu poti sa iei camee) (cerd) ca pe atunci rosu era o noanta "mai perversa))" erau puse flori si masute mai mici de lemn pentru ceai pe caneapea pat sau fotoloi ppot sa pui ceva cu tendinte florale dar cu model adica nu flori(garoafe lalele) cu modele faine sper ca intelegilaughing
fundita?
:*