| Esme2000 a întrebat:

Bună TPU,
Am o mică problemă cu cățelușul meu de 11 luni.
De câteva zile a început să nu mai mânânce mâncarea lui.In casă stă așa plictisit ca și când ar fi bolnav iar, afară este energic.
Vreau răspunsuri vă rogg

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este de rasa? Poate nu îi mai place mâncarea aceea, mergi la veterinar să-ți recomande alta. Este normal sa fie energic afara, în casa nu prea are ce face dacă nu este foarte mult spațiu.

| Esme2000 explică (pentru anonim_4396):

Da este de rasă. E shih-tzu.
Dar acum este bine, a fost și veterinarul și i-a făcut vaccinul și acum și -a revenit și mânâncă bobițele lui.
Nu știu ce a avut atunci...
happy