| Cristinuș24 a întrebat:

Am o pisica de 4 luni care traieste in curtea mea (uneori o mai las in casa). Ea isi face nevoile in gradina ( am 2 gradini mari) si nu stiam daca mai trebuie sa ii iau si litiera (pe care sa o pun afara)

3 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Litiera este o alternativa pentru cei care nu au curte, care stau la bloc, etc. Mediul natural este cel mai indicat pentru orice animal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nu ai ce face decat sa te apuci sa dai banii pe nisip si sa-i cureti litiera? laughing Daca sta afara nu are nevoie de litiera.

| BeautifulSunflower a răspuns:

Ce rost are daca ea face deja in gradina? Si deja este prea mare ca sa o inveti, mai mult o zapacesti!