| Alina140663 a întrebat:

Buna TPU.am o problema.sunt racita ma doare datul si.imi curge nasul.si nu ar fi asta o problema. daca maine nu asi merge la profa de mate pentru ore.nu vreau sa ma duc acolo si sa tusesc si sa imi suflu nasu.ca noh nu-i frumos. ba poate o imbolnavesc si pe ea. avand in vedere ca ea imi si preda la clasa.eu as putea sa-i spun sa amanam. dar imi da ore foarte rar pentru ca sunt a doua cea mai buna din clasa la mate.si apoi poate cine stie cand ma mai cheama... ajutati-ma.crying(scuze de categorie

2 răspunsuri:
| cici a răspuns:

Incearca repede niste parasinus este f bun si pentru gat si pentru nas infundat.incearca ceaiuri de macese si mananca kiwi sau visine din compot

| Dennysa_9522 a răspuns:

Hey, ai dreptate nu e frumos sa-ti sufli asa nasu ma rog sa revenim la intrebare.Eu iti recomand niste ceai de musetel foarte fierbinte pe stomacul gol, niste pastile de supt cum ar fi Propolis si niste lapte cu ou si cu miere. Sper ca team putu ajuta si nu stiuh dac o sa fi multumita de rezultat dar incearca eu nu-s doctor dar incerc sa ajut asa ca iti doresc insanatosire grabnica love strucklove strucklove strucklove struck