| Athat_Deea_Sh_1997 a întrebat:

Buna TPU am o problmea ..va rog dati-mi raspus urgent ..este adresat celor care se pricep la cateii!
Am o catelusa ciobanesc german de 2 luni ..nu avea nimic pana acum 2 zile deci in prima zi am vazut-o schimbata asa si statea prost am fost cu ea la medic si i-a facut un vaccin.a doua zi era ceva mai bine dar nu manca nimic si bea doar apa... azi am vazut ca pana si apa pe care o bea o vomita si tot nu mananca nimic si starea ei este mai proasta ca ieri...
Va rog mult nu ma pot opri din plnas este ceva grav? Ajutati-ma cu un sfat sau ceva sau cum o pot face bine!

Răspuns Câştigător
| Adrry00 a răspuns:

Buna! Stiu prin ce situatie treci! De obicei aceasta situatie apare in 2 cazuri : a) Daca mai ai un animal in afara de acesta si il bagi mai mult in seama, sau nu ai timp de catelusa, apar aceste stari de anemie si varianta b)este bolnava. As vrea sa te intreb la ce veterinar esti.

| Athat_Deea_Sh_1997 explică (pentru Adrry00):

Nu mai am alt caine posibil a fost bolnava... crying oricum acum nu mai este pe aceasta lume

1 răspuns: