| Ismiiii a întrebat:

am un bichon de 2 luni jumate il am de o saptamana. azi am observat ca a inceput sa tremure. si nu inteleg de ce. se joaca alearga dar cand sta pe loc tremura. frig n-are cum sai fie. doar ca plange foarte mutl ca nu pot sta langa el tot timpul. si ma mai gandeam ca o fi din cauza ca dupa ce face pipi, caca il spal pe labute si in acele locuri? si uneori cu apa rece fara sa-mi dau seama// dar dupa il sterg si il pun la caldurica.

1 răspuns:
| IubescPerusi a răspuns:

Eu cred ca a racit.Dar nu sunt sigur >da iti zic sa il duci la veterinar.