| DavidTrapStar a întrebat:

Am un bichon de un an.
De cateva zile nu mananca si nu bea nimic.(cand o face incepe sa tremure)
Si tremura si des. Nu mai are nici chef de joaca, nimic.
Ce poate avea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Anonimul1581 a răspuns:

Du-te cu el la doctor(medic veterinar) si o sa vezi ce are. Sau in cazul meu. Suferea de o boala cronica care isi digera propriul sfomac si in 5 luni mi-a murit. Chiar daca am fost cu el la veterinar... Nu a mai avut ce sa Faca. Mergi din timp la veterinar si totul o sa fie bine