| Mrr_Añña_1982 a întrebat:

Buna TPU am un, bichon de 4 luni si e foarte agresiv..musca..te maraie... daca il mangai te misca de degete..mana de orice apuca.

Cum as putea sa il fac sa nu mai fie asa? FUNDAA

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Are vaccinurile facute? in special atirabicul? Daca da, agresivitatea poate sa fie si din cauza ca il supara ceva ( il doare ceva, si aici te-as sfatui sa te duci cu el la un veterinar), dar si ca il mananca gingiile pentru ca ii cresc dintii ( si il deranjeaza foarte tare asta).
Ar mai fi inca un lucru, el sa nu fie agresiv, ci vrea sa se joace ( joaca la caini este prin muscare)

2 răspunsuri:
| AlmaTheAmstaff a răspuns:

Pai s-ar putea sa doreasca mai multa atentie, sa se joace.

| Ancuteru a răspuns:

Il duci la un dresor profesionist!