| WildLatte a întrebat:

Revin din nou cu o problema destul de sacaitoare si anume : bichonul meu de 2 luni nu sta deloc la curatat ochii. Se zbate, se enerveaza si ma musca tare de degete, maraie si musca tifonul ud. Cum as putea sa-l conving sa stea la curatat? E un chin mereu pentru amandoi...

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai cum.Ar fi de preferat sa faci asta la un veterinar. Poate are el alte metode.

| Eduard619 a răspuns:

Ideea este ca aceasta specie este cam fricoasa eu cel putin asa il am pe al meu laughing) eu cel putin il duc la veterinar pentru curatat deparazitat totwinking