| foreveraloneexista a întrebat:

Am un bichon maltez in varsta de 2 ani si, de ceva timp (cateva luni) doarme si se trezste doar sa manance si sa se joace cu mine (asta se intampla pana seara).
E normal sa doarma asa mult? Poate fi din cauza varstei sau asa sunt toti cainii spre seara? Merci! :3

Răspuns Câştigător
| melisafdv a răspuns:

Nici sa innebuneasca toata ziua nu este bine, poate cainele tau nu e asa de activ, nu ai de ce sa-ti faci griji, este normal.

1 răspuns:
| LiviuuuXD a răspuns:

Hmm,cel mai bine ar fi sa intrebi un medic veterinar, sa nu te trezesti cumva cu vreo boala care isi dezvaluie semnul prea tarziu. Daca el e mai obosit probabil este si ceva ce il oboseste.